2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Mazowieckie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Warszawa
  7. Pracownik restauracji fast-food - Białołęka
Dodane 08 maja 2024

naleśnikarnia szuka pracownika

Wynagrodzenie

28 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Wyspa gastronomiczna w Galerii Północnej szuka dziewczyny do obsługi.

Zakres obowiązków:

obsługa kasy, terminali, smażenie naleśników, gofrów, odgrzewanie pierogów, przygotowanie produkcji.

Jeśli lubisz gotować to naprawdę praca dla Ciebie - resztę Ciebie nauczymy.

Język Polski - stopień naprawdę dobry:-)

STAWKA NA POCZĄTEK TO 24/H DO RĘKI

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 867270840