2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podkarpackie
  6. Obsługa produkcji - Chmielów
Dodane 16 kwietnia 2024

Narzędziowiec/Elektryk

Lokalizacja

Chmielów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma produkcyjna MS Konstal Marzec Sp,.j, zlokalizowana na terenie Tarnobrzeskiej Strefy Ekonomicznej zatrudni osobę na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  •   Prowadzenie narzędziowni w zakładzie produkcyjnym

  • Bieżąca kontrola ruchu (wydawanie, przyjmowanie) elektronarzędzi, narzędzi i materiałów.

  •   Kontrola stanów narzędzi (wiertła, gwintowniki, rozwiertaki, itp), materiałów eksploatacyjnych (tarcze szlifierskie, rękawice, itp)

  •        Przeprowadzanie okresowych przeglądów oraz konserwacji narzędzi zgodnie z harmonogramem,

  •      Usuwanie awarii elektronarzędzi, spawarek, maszyn i urządzeń

  •        Prowadzenie dokumentacji napraw i konserwacji

  •       Analizowanie przyczyn awarii i wprowadzanie rozwiązań eliminujących źródło problemu

  •        Przeglądy i modyfikacje instalacji elektrycznej w razie potrzeb.

  •        Opracowywanie i zgłaszanie potrzeb materiałowych, narzędziowych, zapotrzebowania na części zamienne.

Wymagania:

  • Osoby na emeryturze mile widziane

  • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe

  • Doświadczeniu w serwisowaniu urządzeń elektrycznych

  • Uprawnienia SEP

  • Sprawna obsługa komputera.

  • Zdolności manualne, znajomość obróbki ręcznej metali,

  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych i usuwania awarii,

  • Umiejętność czytania podstawowych rysunków technicznych i schematów elektrycznych.

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,

    Doświadczenie przy regeneracji narzędzi

  • Wiedza z zakresu elektromechaniki maszyn oraz ich napraw.

  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego będą atutem.

  • Własna inicjatywa, komunikatywność, odpowiedzialność.

  • Sumienność i samodzielność,

  • Zaangażowanie w pracę oraz chęć rozwijania umiejętności zawodowych.

  • Braku przeciwwskazań do pracy na wysokości

Oferujemy zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku i dobrej atmosferze. Zapewniamy stałą pracę w oparciu o bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i wdrażania własnych pomysłów. wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,

Lokalizacja

Chmielów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Chmielów
ID: 646210204