2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Stanowice
Dodane 26 kwietnia 2024

Narzędziowiec/ Matrycer

Lokalizacja

Stanowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Przedsiębiorstwo produkcyjne z branży Automotive

Miejsce pracy : Stanowice (dolnośląskie)

poszukuje osoby na stanowisko:

NARZĘDZIOWIEC

Obowiązki:

  • Praca w narzędziowni na stanowisku ślusarz-narzędziowiec

  • Naprawa i serwis narzędzi do pras (prasy manualne, automatyczne)

  • Minimalizowanie kosztów napraw poprzez działania prewencyjne, modyfikowanie i standaryzację narzędzi

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość budowy i działania narzędzi do pras, szczególnie tłoczników progresywnych

  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Mile widziana umiejętność obróbki skrawaniem (obsługa frezarki, tokarki, szlifierki, itd.)

  • Wykształcenie techniczne

  • Dobra znajomość rysunku technicznego

  • Umiejętność organizacji własnego miejsca pracy, umiejętności manualne, umiejętność pracy w zespole, samodyscyplina, rzetelność i dokładność

  • Uprawnienia na wózek widłowy i suwnicę sterowaną z poziomu roboczego mile widziane

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Motywacyjny system bonusowy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie

  • Premie na wakacje

  • Paczki na święta

  • Szkolenia

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, DZ.U. nr 133, poz.833)"

Lokalizacja

Stanowice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Stanowice
ID: 914683990