2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Nysa
Dodane 26 kwietnia 2024

Narzędziowiec ( Nysa)

Lokalizacja

Nysa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Progresso jako firma doradcza dostarczająca kompleksowe rozwiązania, specjalizująca się w outsourcingu usług HR wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 28081, dla swojego Klienta,  firmy produkcyjnej poszukuje kandydatów na stanowisko :

NARZĘDZIOWIEC

Miejsce pracy: Nysa

Opis stanowiska:

  • utrzymanie w należytym stanie narzędzi oraz przyrządów kontrolno- pomiarowych;

  • obsługa maszyn (frezarka manualna, tokarka manualna, wiertarka, szlifierka do płaszczyzn);

  • wykonywanie części maszyn na podstawie rysunku lub wzoru;

  • utrzymanie w ruchu maszyn i urządzeń, na których odbywa się proces produkcyjny czyli usuwanie awarii;

  • kwalifikowanie narzędzi do regeneracji i przekazywanie ich do warsztatu lub serwisu zewnętrznego;

  • naprawy, wykonywanie albo zlecanie przeglądów oraz konserwacji;

  • utrzymanie w porządku części warsztatowej.

Wymagania pracodawcy:

  • wyksztalcenie techniczne;

  • umiejętność czytania rysunku technicznego;

  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym;

  • doświadczenie min. rok na podobnym stanowisku.

Pracodawca oferuje:

  • pracę w międzynarodowym środowisku;

  • stabilne warunki zatrudnienia;

  • umowę o pracę.

UMOWA BEZPOŚREDNIO Z PRACODAWCĄ!

Lokalizacja

Nysa,

Opolskie

Opolskie, Nysa
ID: 914137223