2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Swarzędz
Dodane 22 kwietnia 2024

NASTAWIACZ (nastaw medium do kosmetyków)

Wynagrodzenie

7 000 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Swarzędz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

DRAMERS S.A.

Firma DRAMERS S.A.  z siedzibą w Rabowicach, ul. Olszynowa 38, 62-020 Swarzędz (dojazd autobusem pracowniczym z  R. Śródka  i  ze Swarzędza)

Tytuł:   Nastawiacz  ( nastaw  medium do kosmetyków)

Miejsce pracy: Rabowice koło Swarzędza  (pow. poznański)   Region: wielkopolskie

Praca zmianowa  6-14/14-22/22-6

Zadania:

·         Ciągła praca na planie produkcyjnym

·         Szykowanie nastawów na poszczególne linie produkcyjne według receptury (DZWIGANIE)

·         Dorabianie nastawów (jeśli braknie)

·         pobieranie surowców z magazynu,

  • MILE widziane uprawnienia na wózek widłowy, minimum posiadane prawo-jazdy

·         odpowiedzialność przy ważeniu surowców,

·         zachowanie tajemnicy receptury,

·         obsługa systemu AXEDA i SAP, pobieranie, rozliczenie surowców do produkcji

·         obsługa exel

·      raportowanie przełożonemu o wykonanej pracy

Oczekujemy:

  • Minimum 2 lata pracy w firmie produkcyjnej/profilu produkcyjnym

  • Znajomość systemów produkcyjnych rozliczeniowych,

  • Znajomość exel

  • Dobra organizacja pracy

  • gotowość do pracy w systemie  III zmianowym

  • samodzielności, odpowiedzialności i sprawności działania

  • szybkiej adaptacji do zmian i nowych warunków

  • umiejętności współpracy

  • mile widziane wozki widłowe wysoki skład

  • mile widziana znajomośc SAP , AXEDA

Oferujemy:

·         Umowę o Pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

·         możliwość udziału w programie  800 +

·         możliwość robienia zakupów w sklepiku zakładowym

·         Ubezpieczenie grupowe na życie PZU

·         Karta Multisport

·         Opieka medyczna na terenie zakładu 24h

·         darmowy parking pracowniczy

·         okazjonalny kalendarz

·         dojazd bezpłatnym autobusem pracowniczym z, Winogrady, r. Śródka,  oraz ze Swarzędza

 ( w systemie zmianowym)

Zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV drogą mailową na adres

z dopiskiem      NASTAWIACZ

Lokalizacja

Swarzędz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Swarzędz
ID: 827024745