2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Pomorskie
  6. Szkolnictwo - Gdynia
  7. Szkolnictwo - Grabówek
Dodane 26 kwietnia 2024

Nauczyciel/asystent nauczyciela w małym przedszkolu

Wynagrodzenie

4 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdynia, Grabówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

OPIS

Poszukujemy Asystenta Nauczyciela do domowego przedszkola Montessori

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w alternatywnym przedszkolu

  • Doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym

  • Umiejętność pracy z grupą i indywidualnie

  • Cierpliwość, empatia i umiejętność budowania relacji z dziećmi i dorosłymi

  • Znajomość Porozumienia Bez Przemocy

Obowiązki:

  • Pomoc w prowadzeniu zajęć edukacyjnych i opiekuńczych z dziećmi zgodnie z charakterem placówki

  • Pomoc w przygotowywaniu materiałów dydaktycznych

  • Współpraca z rodzicami

  • Dbałość o atmosferę, bezpieczeństwo i komfort w grupie

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Przeszkolenie z metod pracy w naszym przedszkolu

  • Pracę w kameralnym przedszkolu

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Atmosferę wzajemnego szacunku i współpracy

  • Dofinansowanie kursów / studiów

Wyślij do nas swoje CV z aktualnym zdjęciem i list motywacyjny

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Grabówek
ID: 911354847