2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Dolnośląskie
  6. Szkolnictwo - Wrocław
  7. Szkolnictwo - Psie Pole
Dodane 07 kwietnia 2024

Nauczyciel Edukacji Przedszkolnej

Wynagrodzenie

6 200 - 6 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Przedszkole Kid's Academy przy ul. Partyzantów we Wrocławiu poszukuje Nauczyciela do współpracy. Jesteśmy kameralną placówką dla maksymalnie 25 dzieci. Pracujemy w zespole 3 osobowym: dwóch nauczycieli i pomoc. Ważne jest dla nas bliskościowe podejście w wychowaniu dzieci oraz komunikacji z rodzicami.

Zapraszamy osoby, które:

- Ukończyły studia z zakresu Edukacji Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej

- są kreatywne, zaangażowane i lubią pracę z dziećmi

- są otwarte na budowanie autentycznej relacji z dzieckiem i wspieranie jego wszechstronnego rozwoju

- znają, stosują i jest im bliska Komunikacja Bez Przemocy

Zakres obowiązków:

- praca w godzinach 6:45-13:45 (+ godzina na przygotowanie zajęć w domu, raz na kilka miesięcy konsultacje dla rodziców, kilka razy w roku spotkania integracyjne z rodzicami popołudniami)

- przygotowywanie zajęć

- diagnozy i obowiązki wychowawcy dla 12stki dzieci w wieku 3-4 latka

- wypełnianie dziennika

- asysta i dbanie o bezpieczeństwo dzieci w trakcie posiłków, zajęć dodatkowych i codziennych spacerów

- dobry kontakt z rodzicami dzieci

Zapewniamy:

- umowę o pracę na cały etat

- rosnące wynagrodzenie, rozpoczynające się od 6.200- 6.700 zł brutto

- ubezpieczenie standardowe + ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej nauczyciela

- dofinansowanie szkoleń

- dofinansowanie do zakupu literatury naukowej

- swobodę w wyborze prowadzenia zajęć

- wsparcie metodyczne i dydaktyczne

- pracę w kameralnym miejscu z możliwościami rozwoju

Prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy podany w ogłoszeniu.

Skontaktujemy się z tylko wybranymi kandydatami.

Zapraszamy serdecznie do naszego zespołu :)

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 854371995