2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Wielkopolskie
  6. Szkolnictwo - Śrem
Dodane 26 kwietnia 2024

Nauczyciel edukacji przedszkolnej- Śrem

Wynagrodzenie

5 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Śrem

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Niepubliczny Punkt Przedszkolny RÓWNY START to nowoczesna, kameralna jednostka specjalizująca się w pomocy dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum oraz innymi wyzwaniami rozwojowymi. Oferujemy zindywidualizowane, niedyrektywne metody pracy z naszymi przedszkolakami. Chcemy by nasze miejsce terapii i edukacji było cichym, ciepłym, dyskretnym i spokojnym zakątkiem dla każdego naszego podopiecznego.

Szukamy osób otwartych, kreatywnych, empatycznych, które wesprą rozwój naszych Uczniów i przygotują ich do życia społecznego.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Nauczyciela edukacji przedszkolnej.

Obowiązki:

  • prowadzenie zajęć edukacyjno-terapeutycznych (wg podstawy programowej MEN),

  • tworzenie dokumentacji przedszkolnej, w tym m.in. IPET, programy pracy grupowej,

  • współpraca z rodzicami,

  • obowiązki opiekuńczo-wychowawcze.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe,

  • mile widziane: doświadczenie w edukacji/terapii dzieci z autyzmem, mile widziane ukończenie dodatkowych kursów/szkoleń z zakresu terapii dzieci z autyzmem i in. niepełnosprawnościami, kwalifikacje do prowadzenia zajęć rewalidacyjnych,

  • pasja do pracy z dziećmi, cierpliwość i pozytywne nastawienie,

  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wiedzy, kompetencji i doświadczenia zawodowego,

  • wsparcie merytoryczne w ramach wewnętrznego systemu szkoleń,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • możliwość prowadzenia dodatkowych zajęć w ramach projektów fundacji na rzecz dzieci z niepełnosprawnościami oraz w ramach wczesnego wspomagania rozwoju,

  • nowoczesne klasy do zajęć grupowych oraz indywidualnych wyposażone w pomoce dydaktyczne,

  • narzędzia oraz materiały niezbędne do pracy.

Zainteresowanych współpracą z nami prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja.wcf[at]gmail.com lub o kontakt telefoniczny: 78*******00.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Chcesz dowiedzieć się o nas więcej? Odwiedź naszą stronę: www.wcf.com.pl

Lokalizacja

Śrem,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Śrem
ID: 899165652