2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Małopolskie
  6. Szkolnictwo - Kraków
  7. Szkolnictwo - Czyżyny
Dodane 25 kwietnia 2024

Nauczyciel Edukacji Wczesnoszkolnej

Lokalizacja

Kraków, Czyżyny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Stanowisko: Nauczyciel Edukacji Wczesnoszkolnej

Lokalizacja: Kraków, Woj. Małopolskie, Polska

Opis stanowiska: Poszukujemy nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej do naszej szkoły. Kandydat będzie odpowiedzialny za prowadzenie zajęć zgodnie z programem nauczania, tworzenie i realizację planów lekcji oraz monitorowanie postępów uczniów.

Wymagania:

•⁠ ⁠Wykształcenie wyższe na kierunku pedagogika lub pokrewnym, uprawnienia do nauczania w klasach 1-3 szkołach podstawowej z zakresu edukacji wczesnoszkolnej

•⁠ ⁠Minimum rok doświadczenia w pracy jako nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

•⁠ ⁠Znajomość najnowszych trendów i metodologii w edukacji wczesnoszkolnej

•⁠ ⁠Umiejętność pracy z różnymi stylami uczenia się i potrzebami uczniów

•⁠ ⁠Poziom języka angielskiego nie niższy niż B1-B2

Oferujemy:

•⁠ ⁠Konkurencyjne wynagrodzenie

•⁠ ⁠Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

•⁠ ⁠Przyjazną i wspierającą atmosferę pracy w międzynarodowym zespole

•⁠ ⁠Małą liczbę uczniów w klasie

•⁠ ⁠Bogate zaplecze dydaktyczne

•⁠ Bezpłatne obiady dla pracowników

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail szkoły.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Czyżyny
ID: 912624651