2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Pomorskie
  6. Szkolnictwo - Pępowo
Dodane 26 kwietnia 2024

Nauczyciel/edukator do mikroszkoły

Wynagrodzenie

6 600 - 7 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pępowo

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja online

Nowo powstająca autorska mikroszkoła Dreamschool zatrudni nauczyciela/edukatora edukacji wczesnoszkolnej.

Zakres obowiązków

  • prowadzenie grupy dzieci w przedziale 0-3 klasa w edukacji domowej

  • terminowe i systematyczne planowanie pracy z dziećmi w oparciu o metodę projektu badawczego

  • prowadzenie dzieci i wspieranie ich indywidualnego rozwoju

  • współpraca z rodzicami i dziećmi

  • przygotowywanie planów pracy

  • codzienne wyjścia z dziećmi do lasu, niezależnie od pogody

    Wymagania

    • umiejętność pracy w zespole,

    • doświadczenie w pracy pedagogicznej,

    • kreatywność w działaniu,

    • otwartość na rozwój,

    • zaangażowanie, pasja do pracy z dziećmi,

    • mile widziane dodatkowe kompetencje do nauki języków obcych.

Działamy od września do czerwca, w dni nauki szkolnej w godzinach 8:00-16:00. Pod opieką będzie maksymalnie 12 dzieci.

Preferowana forma współpracy to samozatrudnienie.

Wynagrodzenie na start 6600-7600 zł brutto w zależności od doświadczenia i umiejętności.

Pełny etat u nas to 6-7 godzin dziennie w szkole (w zależności od indywidualnych ustaleń), lub możliwość niepełnego etatu.

Jeśli chcesz tworzyć z nami to niezwykłe miejsce alternatywnej edukacji, być częścią miejsca, w którym czas, współpraca, relacje i rozwój mają znaczenie, zapraszamy Cię do grona życzliwych i pełnych zapału entuzjastów edukacyjnych.

Lokalizacja

Pępowo,

Pomorskie

Pomorskie, Pępowo
ID: 914662970