2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Mazowieckie
  6. Szkolnictwo - Jabłonna
Dodane 24 maja 2024

Nauczyciel Germanista

Lokalizacja

Jabłonna

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Stanowisko Germanista

Osoba z wykształceniem kierunkowym lub osoba z certyfikatem znajomości języka i wyższym wykształceniem gotowa uzupełnić wymagania formalne chcąca dołączyć do prężnie działającego zespołu entuzjastów edukacji.

Główne zadania:

  • tworzenie autorskiego programu nauczania we współpracy z innymi nauczycielami przedmiotowymi,

  • planowanie i organizowanie edukacji na podstawie opracowanych wymagań,

  • dostosowywanie wymagań do możliwości uczniów,

  • organizacja ciekawych, interdyscyplinarnych zajęć,

  • udzielanie uczniom i rodzicom konstruktywnych informacji zwrotnych.

Od osoby oczekujemy:

  • umiejętności planowania i organizowania własnej pracy,

  • gotowości do ciągłego podnoszenia własnych kwalifikacji,

  • umiejętności pracy w zespole,

  • kreatywności i elastyczności,

  • entuzjazmu.

Warunki, jakie oferujemy:

  • stałe zatrudnienie, umowę o pracę,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych, projektach edukacyjnych dla nauczycieli (również międzynarodowych),

  • czerpanie wzajemnych inspiracji od przyjaznej i doświadczonej kadry,

  • wsparcie w poznawaniu rzeczywistości szkolnej Akademii i naszej kultury pracy,

  • możliwość realizacji własnych pomysłów.

Lokalizacja

Jabłonna,

Mazowieckie

Mazowieckie, Jabłonna
ID: 904905285