2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Zachodniopomorskie
  6. Szkolnictwo - Choszczno
Dodane 17 maja 2024

Nauczyciel języka angielskiego w przedszkolu

Wynagrodzenie

4 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Choszczno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Niepubliczne Przedszkole nr 1 Ancymonek zatrudni Nauczyciela Języka Angielskiego.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie codziennych zajęć języka angielskiego w grupach przedszkolnych

  • Budowanie relacji i współpraca z rodzicami.

Nasze wymagania:

  • Elastyczność i umiejętność pracy z dziećmi.

  • Kwalifikacje do nauki języka angielskiego w przedszkolu zgodnie z art. 13 Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 14 września 2023 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli

To oferujemy:

  • Bardzo dobre warunki pracy u lidera wśród niepublicznych przedszkoli.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Świetną atmosferę w zgranym i kreatywnym zespole.

  • Możliwość zdobycia awansu zawodowego.

  • Udział w szkoleniach i warsztatach.

  • Wsparcie doświadczonych pedagogów i zespołu specjalistów.

  • Pakiet benefitów.

  • Wysokość wynagrodzenia uzależnioną od umiejętności, doświadczenia, wykształcenia oraz kompetencji.

Benefity:

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • inicjatywy dobroczynne

Lokalizacja

Choszczno,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Choszczno
ID: 902374420