2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Wielkopolskie
  6. Szkolnictwo - Swarzędz
Dodane 15 kwietnia 2024

Nauczyciel języka angielskiego w przedszkolu od września 2024

Wynagrodzenie

50 - 80 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Swarzędz

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymagane

Żłobek i Przedszkole Słoniki w Gruszczynie poszukuje osoby chętnej do podjęcia współpracy jako lektor języka angielskiego.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie zajęć z języka angielskiego w 3. grupach żłobkowych raz w tygodniu po 10-15 minut

  • prowadzenie zajęć z języka angielskiego w 4. grupach przedszkolnych dwa lub trzy razy w tygodniu w zależności od wieku dzieci

  • przygotowanie dzieci do krótkich występów dla rodziców

Nasze wymagania:

  • kwalifikacje odpowiednie do prowadzenia zajęć z nauki języka obcego zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 14 września 2023 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli (Dz.U. z 2023 r., poz. 2102)

  • pasja i zaangażowanie w pracy z dziećmi

Oferujemy:

  • umowę zlecenie/ współpracę B2B

  • stałą współpracę

  • elastyczny grafik

Żłobek i Przedszkole Słoniki działa z powodzeniem od wielu lat na rynku placówek edukacyjnych. Działamy w nurcie bliskości w trosce o dobro i bezpieczeństwo Dzieci. W codziennej pracy wykorzystujemy różne metody pedagogiczne korzystając z ich najciekawszych elementów: metody dobrego startu, metody ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne, Marii Montessori, metody czytania globalnego. Pragniemy poszerzyć swoją ofertę z myślą o Dzieciach potrzebujących specjalnego wsparcia.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu – prześlij swoje CV i umów się z nami na spotkanie.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Lokalizacja

Swarzędz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Swarzędz
ID: 911903736