2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Mazowieckie
  6. Szkolnictwo - Warszawa
  7. Szkolnictwo - Wilanów
Dodane 02 maja 2024

Nauczyciel języka niemieckiego

Wynagrodzenie

7 500 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wilanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis oferty pracy

Międzynarodowa Europejska Szkoła Podstawowa im. J. Kułakowskiego w Warszawie szuka pracownika na stanowisko:

- nauczyciel języka niemieckiego

Wymagania:

- wykształcenie wyższe kierunkowe

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego

- wysoka kultura osobista

- kreatywność, komunikatywność, życzliwość i cierpliwość,

- zaangażowanie w pracę, sumienność, wywiązywanie się z powierzonych obowiązków

Zakres obowiązków:

• Nauczanie języka niemieckiego, w tym planowanie odpowiedniego przygotowania lekcji oraz ocenianie uczniów

• Współpraca z innymi członkami personelu

• Rozwijanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z dziećmi i rodzicami

• Wykonywanie dyżurów podczas przerw

• Udział w szerszym życiu Szkoły w obszarach takich, jak specjalne projekty i prezentacje, dni otwarte szkoły, spotkania rodziców z nauczycielami i planowanie wycieczek terenowych

• Znajomości odpowiednich programów nauczania oraz aktualnych trendów i zmian w sposobie nauczania.

Oferujemy:

- pracę w międzynarodowym środowisku (jedyna w Polsce Akredytowana Szkoła Europejska

- stabilne zatrudnienie i unormowany czas pracy

- możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia - dogodne formy współpracy

Twoja aplikacja musi zawierać:

CV

Dołącz jeśli posiadasz:

dyplomy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wilanów
ID: 914404411