2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Małopolskie
  6. Szkolnictwo - Kraków
  7. Szkolnictwo - Swoszowice
Dodane 29 kwietnia 2024

Nauczyciel języka polskiego

Lokalizacja

Kraków, Swoszowice

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szkoła Podstawowa VICTORIA CENTER PRIMARY SCHOOL poszukuje: nauczyciela języka polskiego.

Zakres obowiązków:

-Przygotowywanie i prowadzenie lekcji z języka polskiego

-Przygotowywanie materiałów dydaktycznych dostosowanych do poziomu nauczania

-Ocenianie postępów uczniów i przygotowywanie ocen

-Utrzymywanie kontaktu z rodzicami uczniów w celu informowania o postępach i trudnościach w nauce

-Organizowanie dodatkowych zajęć pozalekcyjnych dla uczniów

-Współpraca z innymi nauczycielami w ramach zespołu pedagogicznego

-Przygotowywanie uczniów do egzaminów i testów z języka polskiego

-Stałe podnoszenie swoich kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach i konferencjach pedagogicznych

Wymagania:

- Posiadanie wykształcenia magisterskiego z filologii polskiej lub pokrewnych specjalności

- Doświadczenie w nauczaniu języka polskiego na różnych poziomach edukacyjnych

- Doskonała znajomość języka polskiego w mowie i piśmie

- Umiejętność motywowania i angażowania uczniów w procesie nauki języka polskiego

- Kreatywność i innowacyjne podejście do prowadzenia zajęć

- Umiejętność oceny postępów uczniów

- Chęć ciągłego rozwijania się i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

- Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole pedagogicznym

- Pozytywne podejście do pracy z uczniami o różnym poziomie zdolności i zaangażowania

To oferujemy:

- Umowę o pracę w wymiarze 1/2 etatu

- Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia

- Bezpłatną prywatną opiekę medyczną

- Pakiet dodatkowych benefitów (m.in. dodatkowe dni wolne),

- Rozwój zawodowy, szkolenia

- Możliwość realizacji własnych pomysłów i projektów

- Komfortową pracę w kameralnych klasach, z nowoczesnym wyposażeniem

- Przyjazną atmosferę

Miejsce pracy: 200 m od południowej granicy z Krakowem - miejscowość Wrząsowice – dogodny dojazd.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Swoszowice
ID: 910348864