2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Dolnośląskie
  6. Szkolnictwo - Wrocław
  7. Szkolnictwo - Fabryczna
Dodane 19 kwietnia 2024

Nauczyciel/Logopeda-Publiczne Przyjazne Przedszkole ul. Białostocka 47

Wynagrodzenie

6 000 - 7 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Publiczne Przyjazne Przedszkole – zlokalizowane przy ul. Białostockiej 47 we Wrocławiu poszukuje do pracy Nauczycieli Logopedów.

Obowiązki

  • diagnozowanie logopedyczne, w celu ustalenia stanu mowy dzieci,

  • prowadzenie zajęć logopedycznych oraz porad i konsultacji dla dzieci i rodziców,

  • podejmowanie działań profilaktycznych zapobiegających powstawaniu zaburzeń, komunikacji językowej we współpracy z rodzicami dzieci,

  • wspieranie nauczycieli, wychowawców i innych specjalistów w udzielaniu pomocy psychologiczno – pedagogicznej,

  • przygotowywanie planów terapeutycznych i opinii logopedycznych,

  • prowadzenie dokumentacji logopedycznej wg. obowiązujących standardów.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe: nauczyciel wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej - logopeda,

  • kreatywność oraz sumienność,

  • niekaralność,

  • łatwość nawiązywania kontaktu z dziećmi,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane,

  • książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych-mile widziane.

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat lub część etatu,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • możliwość awansu zawodowego,

  • współfinansowanie studiów, kursów oraz szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe,

  • nieodpłatne wyżywienie w placówce,

  • pracę w przyjaznym, młodym i stale rozwijającym się zespole.

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE. 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) WROCŁAWSKA INICJATYWA EDUKACYJNA SP. Z O.O., ul. Brylantowa 3C, 52-214 Wrocław,  informuje:

1.Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest WROCŁAWSKA INICJATYWA EDUKACYJNA SP. Z O.O., ul. Brylantowa 3C, 52-214 Wrocław

2.Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych: pisemnie na adres wymieniony w punkcie 1.

3.Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na potrzeby aktualnej rekrutacji - na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a, art. 9 ust.2 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE. 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) oraz na podstawie ustawy z dnia 26 czerwca 1974 roku Kodeks pracy.Publiczne Przedszkole – zlokalizowane przy ul. Białostockiej 47

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 896042069