2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Małopolskie
  6. Szkolnictwo - Brzozówka
Dodane Dzisiaj o 15:18

Nauczyciel lub pomoc nauczyciela w przedszkolu

Wynagrodzenie

6 000 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Brzozówka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Przedszkole położone w Januszowicach, gm. Zielonki poszukuje kreatywnego, odpowiedzialnego, kochającego pracę z dziećmi pomocy nauczyciela do młodszej grupy składającej się z 20 przedszkolaków (3-4 lata).

PRACA OD ZARAZ

Uwaga: dojazd do pracy z Krakowa komunikacją miejską MPK oraz busami, dwie minuty pieszo od przystanku

Opis stanowiska:

  • codzienna opieka nad dziećmi oraz czuwanie nad ich bezpieczeństwem,

  • prowadzenie zajęć z dziećmi,

  • funkcja sprzątająca

Oferujemy:

• Umowę o pracę – 1 etat,

• Możliwość otrzymania dodatkowego wynagrodzenia za np. za prowadzenie zajęć dodatkowych, przygotowanie zajęć tematycznych dla dzieci itd.,

• Grafik oraz urlopy ustalane dowolnie wewnątrz kadry przedszkola (łatwość uzyskania urlopu również poza miesiącami wakacyjnymi),

• Pracę pełną wyzwań w przyjaznej atmosferze,

• Możliwość wpływu na sposób działania Przedszkola,

• Kameralne miejsce pracy,

• Otwartość na potrzeby wszystkich członków zespołu,

• Zatrudnienie według potrzeb i oczekiwań członków zespołu,

• Premie uznaniowe.

Wymagamy:

  • wykształcenie kierunkowe lub w trakcie kwalifikacji,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,

  • uprawnienia do prowadzenia zajęć z języka angielskiego mile widziane,

  • kreatywne podejście do działań edukacyjno-wychowawczych,

  • chęć dalszego rozwoju,

  • samodzielność i zaangażowanie

  • Wysokiej kultury osobistej,

  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów zarówno z dziećmi jak i rodzicami,

  • Ciepłego i serdecznego podejścia do wychowanków przedszkola,

  • Uczciwości i sumienności w wykonywaniu obowiązków.

  • Spełniania warunków zdrowotnych do wykonywania zawodu (badania medycyny pracy),

Zapraszamy do przesyłania CV, w którym należy dopisać:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE".

Dane do kontaktu:

Tel. 504 400 222

kontakt małpa maliwielcy.com

Lokalizacja

Brzozówka,

Małopolskie

Małopolskie, Brzozówka
ID: 690136585