2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Śląskie
  6. Szkolnictwo - Żory
Dodane 15 maja 2024

Nauczyciel matematyki

Wynagrodzenie

5 500 - 6 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Żory

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

SZANOWNI PAŃSTWO,

W ZWIĄZKU Z ROZWOJEM PLACÓWKI ORAZ POWSTANIEM KOLEJNYCH KLAS

POSZUKUJEMY NAUCZYCIELA Z MATEMATYKI NA PEŁNY ETAT OD 1 WRZEŚNIA 2024

20 GODZIN TYGODNIOWO

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • planowanie i przygotowanie zajęć zgodnie z wymaganiami i standardami edukacyjnymi,

  • uczestnictwo w procesach oceniania, postępów i osiągnięć uczniów,

  • opracowywanie i prowadzenie dokumentacji edukacyjnej uczniów

  • współpraca z rodzicami w celu informowania o postępach i trudnościach uczniów,

  • monitorowanie postępów uczniów i podejmowanie działań na rzecz ich wsparcia i rozwoju,

  • współpraca z innymi nauczycielami i specjalistami w celu realizacji zindywidualizowanych działań edukacyjnych,

  • kreowanie bezpiecznej i przyjaznej atmosfery w klasie,

  • dbanie o dobre relacje między uczniami.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie magisterskie lub licencjackie KIERUNKOWE

  • Znajomość programów nauczania dla dzieci w wieku szkolnym.

  • umiejętność tworzenia i realizowania interesujących i rozwijających zajęć .

  • cierpliwość i empatia w pracy z dziećmi o różnych potrzebach i umiejętnościach.

  • umiejętność pracy w zespole oraz współpracy z innymi nauczycielami i specjalistami.

    SZKOŁA OFERUJE BARDZO DOBRE WARUNKI FINANSOWE UZGADNIANE NA SPOTKANIU W ZALEŻNOŚCI OD DOŚWIADCZENIA., możliwość realizacji własnych pomysłów i projektów, komfortową pracę w kameralnych klasach, z nowoczesnym wyposażeniem, przyjazną atmosferę .

CV prosimy przesyłać na maila , lub kontaktować się bezpośrednio

Zapraszamy do współpracy .

Zobacz kandydatów

Lokalizacja

Żory,

Śląskie

Śląskie, Żory
ID: 914893880