2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Podkarpackie
  6. Szkolnictwo - Dębica
Dodane 11 kwietnia 2024

Nauczyciel / Nauczycielka edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej

Wynagrodzenie

4 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dębica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie zajęć dydaktycznych i opiekuńczych zgodnie z programem nauczania przedszkola,

  • Tworzenie ciekawych i rozwijających aktywności dla dzieci,

  • Współpraca z rodzicami w celu zapewnienia wszechstronnego rozwoju dzieci,

  • Zapewnienie bezpieczeństwa i opieki nad dziećmi podczas pobytu w przedszkolu,

  • Utrzymywanie pozytywnego i przyjaznego środowiska w grupie przedszkolnej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe (pedagogiczne, edukacja wczesnoszkolna, itp.)

  • Doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym będzie dodatkowym atutem,

  • Kreatywność, cierpliwość i umiejętność pracy w zespole,

  • Umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z dziećmi i ich rodzicami,

  • Znajomość standardów i procedur obowiązujących w przedszkolach.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w przyjaznym i profesjonalnym środowisku,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

  • Przyjazną atmosferę pracy.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

Niepubliczne przedszkole "Mały Marszałek" to miejsce, które stawia na wysoką jakość opieki i edukacji najmłodszych dzieci. "Mały Marszałek" oferuje przyjazne i kreatywne środowisko, które sprzyja wszechstronnemu rozwojowi dzieci. Przedszkole stawia na indywidualne podejście do każdego malucha, uwzględniając jego potrzeby, zainteresowania i tempo rozwoju. W placówce panuje atmosfera życzliwości, akceptacji i współpracy, co sprzyja budowaniu zdrowych relacji między dziećmi oraz wychowawcami.

Przedszkole "Mały Marszałek" oferuje różnorodne zajęcia edukacyjne, artystyczne i sportowe, dostosowane do wieku i potrzeb dzieci. Dzięki temu maluchy rozwijają swoje umiejętności, odkrywają talenty oraz uczą się współpracy i samodzielności.

W "Małym Marszałku" dba się także o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci, zapewniając odpowiednie warunki sanitarne, zdrową dietę oraz organizując regularne badania lekarskie.

Podsumowując, niepubliczne przedszkole "Mały Marszałek" to miejsce, gdzie każde dziecko może się rozwijać w atmosferze wsparcia, zrozumienia i radości, przygotowując się w pełni do dalszej nauki i życia społecznego.

Lokalizacja

Dębica,

Podkarpackie

Podkarpackie, Dębica
ID: 911061467