2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Pomorskie
  6. Szkolnictwo - Borkowo
Dodane 16 kwietnia 2024

Nauczyciel / nauczycielka wychowania przedszkolnego Borkowo

Lokalizacja

Borkowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Niepubliczne placówki edukacyjne MegaMocni działają na terenie Trójmiasta i okolic od 2013 roku. Prowadzimy sieć żłobków, przedszkoli i szkołę podstawową w których obecnie zatrudniamy ponad 200 pracowników. MegaMocny zespół tworzą zarówno profesjonaliści, którzy na co dzień opiekują się dziećmi i dbają o ich edukację, jak i grono specjalistów wspomagających rozwój naszych podopiecznych.

Na co dzień, w myśl zasady „bo najważniejsze jest dziecko”, dbamy o intelektualny, fizyczny, społeczny i emocjonalny rozwój dzieci w naszych placówkach. Stwarzamy warunki do aktywnego konstruowania wiedzy przez dzieci, inspirujemy się metodą projektów a nasz kierunek pedagogiczny wyznaczają filary komunikacji, samodzielności i doświadczania

Zapraszamy do współpracy nauczycieli / nauczycielki wychowania przedszkolnego w naszej placówce w Borkowie.

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • wsparcie merytoryczne oraz zindywidualizowany program wdrożenia na stanowisko

  • realizację ścieżki awansu zawodowego nauczyciela

  • możliwość rozwoju zawodowego dzięki bogatej ofercie szkoleniowej firmy oraz dofinansowaniu do szkoleń zewnętrznych

  • zniżki na studia w jednej z największych uczelni niepublicznych w Trójmieście

  • rozwój zawodowy w firmie dzięki jasnej ścieżce kariery

  • skrócony czas pracy – 7 godzin w grupie dziennie

  • ubezpieczenie OC i NNW

  • 2 dodatkowe dni wolne od pracy

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • korzystne warunki uczestnictwa dla zainteresowanych kartą sportową i ubezpieczeniem na życie

  • 50% zniżki na opiekę dla Twoich dzieci w naszych żłobkach i przedszkolach

  • komfortowe warunki pracy w nowoczesnych przestrzeniach, z różnorodną bazą dydaktyczną

  • przyjazny i wspierający się zespół

 Na co zwracamy uwagę u kandydatów:

  • wykształcenie wyższe pedagogiczne (pedagogika przedszkolna/wczesnoszkolna)

  • doświadczenie w pracy z dziećmi będzie atutem

  • wrażliwość na potrzeby dzieci

  • mile widziane zainteresowanie aktywizującymi metodami nauczania i kreatywne podejście w pracy z dziećmi

  • umiejętność pracy w zespole i zdolności interpersonalne

  • brak prawnych przeciwskazań do pracy z dziećmi

Twoje zadania:

  • opieka, wspieranie rozwoju i dbanie o bezpieczeństwo dzieci w grupie przedszkolnej

  • prowadzenie zajęć edukacyjnych dostosowanych do potrzeb, możliwości i zainteresowań dzieci

  • realizacja podstawy programowej wychowania przedszkolnego oraz prowadzenie dokumentacji przedszkolnej

  • dbanie o przyjazną atmosferę w grupie, sprzyjającą rozwojowi społecznemu i emocjonalnemu dzieci

  • budowanie pozytywnych relacji z rodzicami podopiecznych oraz współpraca ze specjalistami i członkami zespołu MegaMocnych

  • współorganizacja akcji i wydarzeń przedszkolnych

Aby dowiedzieć się więcej, wejdź na naszą stronę: www.megamocni.edu.pl/kariera

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane kryteria prosimy o przesłanie zgłoszenia przez przycisk APLIKUJ

Lokalizacja

Borkowo,

Pomorskie

Pomorskie, Borkowo
ID: 902850245