2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Małopolskie
  6. Szkolnictwo - Kraków
  7. Szkolnictwo - Bronowice
Dodane 21 kwietnia 2024

Nauczyciel Przedszkola Baśniowa Kraina w Zielonkach

Wynagrodzenie

5 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnię nauczyciela/nauczycielkę wychowania przedszkolnego

W związku z rozwojem naszego przedszkola Baśniowa Kraina poszukujemy nauczycieli wychowania przedszkolnego do naszych placówek w Zielonkach oraz w Woli Zachariaszowskiej (gmina Zielonki, koło Krakowa).

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę na cały etat,

  • pracę w młodym, ambitnym zespole w placówce bardzo cenionej przez rodziców,

  • pracę w miłej, życzliwej atmosferze,

  • elastyczne godziny pracy,

  • 7 godzin dziennie z grupą,

  • komfortowe warunki pracy w nowym budynku przedszkola,

  •  atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji oraz gwarantowana roczna premia i dodatek na dojazd do pracy,

  • możliwość wzięcia udziału w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę,

  • możliwość realizowania kolejnych etapów awansu zawodowego,

  • możliwość realizowania własnych pomysłów w procesie edukacyjno-wychowawczym oraz prowadzenia zajęć dodatkowych zgodnie z wykształceniem kierunkowym.

Wymagania:

  • kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela w przedszkolu - pedagogika przedszkolna (studia ukończone lub w trakcie studiów),

  • mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi,

  • umiejętność pracy zespołowej,

  • pasja do pracy z dziećmi.

Zakres obowiązków:

  • planowanie i prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych,

  • prowadzenie obowiązującej dokumentacji,

  • współpraca ze specjalistami oraz z rodzicami,

  • prowadzenie obserwacji pedagogicznych.

Zapraszamy kandydatów do składania dokumentów :)

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 761237154