2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Małopolskie
  6. Szkolnictwo - Kraków
  7. Szkolnictwo - Podgórze
Dodane 25 kwietnia 2024

Nauczyciel przedszkola - małe grupy, wspaniała atmosfera

Wynagrodzenie

5 300 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

Opis

Nauczyciel/Nauczycielka Przedszkola Zakres obowiązków:

Opieka nad dziećmi w wieku 3-6 lat, we współpracy z nauczycielem/nauczycielką języka angielskiego,Wdrożenie planu dydaktycznego zgodnie z aktualnymi programami nauczania,Współtworzenie planów pracy, scenariuszy lekcji oraz okolicznościowych wydarzeń z zespołem,Budowanie relacji partnerskich z zespołem, dziećmi i ich rodzicami,Prowadzenie dodatkowych zajęć.

Nasze wymagania:

Wykształcenie wyższe o profilu pedagogicznym,Umiejętność pracy z dziećmi, nawiązywania z nimi relacji oraz współpracy z ich rodzicami,Cierpliwość i zrozumienie potrzeb dziecka,Otwartość na międzynarodowe środowisko i różnorodność kultur.

Mile widziane:

Doświadczenie jako nauczyciel w przedszkolu,Znajomość języka angielskiego,Dodatkowe kursy i szkolenia.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,Dodatki funkcyjne, premie uznaniowe i frekwencyjne,Metodyczne wsparcie przy projektowaniu zajęć,Dostęp do materiałów dydaktycznych, dofinansowanie do szkoleń zewnętrznych,Bezpłatny dostęp do wewnętrznych szkoleń Centrum Doskonalenia Nauczycieli, platform wiedzy, a także stały budżet na zajęcia z dziećmi,Nowoczesne, bezpieczne i komfortowe miejsce pracy.

Z poważaniem,

Małopolskie

Dokładna lokalizacja
Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 845041102