2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Małopolskie
  6. Szkolnictwo - Trąbki
Dodane 23 kwietnia 2024

Nauczyciel przedszkola Trąbki (gm. Wieliczka)

Wynagrodzenie

4 242 - 6 850 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Trąbki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Dołącz do naszego zespołu w Przedszkolu Nibylandia w Trąbkach (k. Wieliczki)!

Stanowisko: Nauczyciel przedszkola

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie i prowadzenie zajęć dydaktycznych oraz opiekuńczych zgodnie z programem nauczania.

  • Tworzenie inspirującej i bezpiecznej przestrzeni edukacyjnej dla dzieci.

  • Współpraca z rodzicami w celu zapewnienia optymalnego rozwoju dzieci.

  • Realizacja działań wspierających rozwój emocjonalny, społeczny i poznawczy dzieci.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe - pedagogika przedszkolna lub wczesnoszkolna albo ostatni rok na tym kierunku.

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi.

  • Kreatywność, zaangażowanie oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat.

  • 7-godzinny dzień pracy.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i zaangażowania.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

  • Pracę w pełnym energii i świeżych pomysłów zespole.

Jeśli jesteś gotowa dołączyć do naszego zespołu i wspólnie tworzyć niezapomniane chwile dla naszych najmłodszych, czekamy na Twoje CV!

Lokalizacja

Trąbki,

Małopolskie

Małopolskie, Trąbki
ID: 743821163