2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Wielkopolskie
  6. Szkolnictwo - Poznań
  7. Szkolnictwo - Grunwald
Dodane 08 kwietnia 2024

Nauczyciel przedszkola z językiem angielskim, praca od zaraz

Wynagrodzenie

5 383 - 5 384 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Oferujemy pracę dla nauczyciela przedszkola z uprawnieniami do nauczania języka angielskiego w Punkcie Przedszkolnym TAAki Maluch, mieszczącym się w Poznaniu przy ul. Jugosłowiańskiej 65.

Zakres obowiązków:

prowadzenie kameralnej, 15-osobowej grupy przedszkolnej przy wsparciu pomocy nauczyciela,

tworzenie warunków wspomagających rozwój dzieci,

utrzymywanie kontaktu z rodzicami w zakresie poznania i ustalania potrzeb rozwojowych dziecka,

prowadzenie zajęć z języka angielskiego oraz z podstawy programowej;

prowadzenie konsultacji i spotkań z rodzicami;

współtworzenie corocznych wydarzeń w placówce (np. bal karnawałowy, warsztaty świąteczne);

wprowadzenie danych do aplikacji.

Od kandydatek oczekujemy:

wykształcenia wyższego kierunkowego: pedagogika przedszkolna z językiem angielskim,

doświadczenia w pracy z dziećmi na stanowisku nauczyciela,

ukończonego kursu I pomocy,

pracy zgodnej z modelem podejścia pedagogicznego placówki,

zaangażowania, odpowiedzialności i rzetelności.

Oferujemy:

stałe zatrudnienie na pełny etat na umowie o pracę,

możliwość rozwoju (współpraca z psychologiem dziecięcym, udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje),

możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w przyjaznym miejscu i miłej atmosferze.

Osoby spełniające powyższe warunki prosimy o kontakt.

Pozdrawiamy!

TAAki Maluch,

ul. Jugosłowiańska 65,

60-149 Poznań,

NIP 779********76.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 910345023