2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Pomorskie
  6. Szkolnictwo - Tczew
Dodane 17 kwietnia 2024

Nauczyciel-terapeuta

Wynagrodzenie

4 900 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tczew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Nauczyciel-terapeuta w przedszkolu

Jesteśmy ogólnodostępnymi punktem przedszkolnym, realizujemy podstawę programową MEN. Placówka posiada bogate zaplecze terapeutyczne oraz możliwość pracy z dziećmi w spektrum autyzmu. Poszukujemy nauczyciela terapeuty do pracy indywidualnej z dziećmi oraz wsparcia funkcjonowania dzieci w grupie przedszkolnej.

Zakres obowiązków:

- prowadzenie terapii indywidualnej z dziećmi w spektrum autyzmu

- cieniowanie dziecka w grupie przedszkolnej

- prowadzenie dokumentacji terapeutycznej

- współpraca z rodzicami i zespołem placówki

Wymagania:

- wykształcenie wyższe kierunkowe: ukończone studia na kierunku pedagogika specjalna (lub rewalidacja i WWR)

- doświadczenie w pracy z dziećmi

- kursy, szkolenia i specjalizacje będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie

- umowę o pracę

- pracę na pełen etat (lub część etatu) w godz. 8-16

- możliwość realizacji awansu zawodowego

- wynagrodzenie zależne od kwalifikacji oraz doświadczenia

- pracę w młodym i kreatywnym zespole specjalistów

CV prosimy wysyłać na adres mailowy

Lokalizacja

Tczew,

Pomorskie

Pomorskie, Tczew
ID: 911992749