2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Pomorskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Chojnice
Dodane 18 kwietnia 2024

Nauczyciel w szkole technicznej

Lokalizacja

Chojnice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Dyrektor Szkoły Technicznej im. Dywizjonu 303 Bydgoskiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Chojnicach zatrudni nauczyciela do prowadzenia zajęć w roku szkolnym 2023/2024 z przedmiotu:

  • matematyka

  • j. polski

  • j. angielski

  • j. niemiecki

  • chemia

  • geografia

Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć dydaktycznych zgodnie z programem nauczania oraz obowiązki wynikające ze statutu szkoły. Zatrudnienie w oparciu umowy o pracę na podstawie Kodeksu Pracy.

Wymagania: Pełne kwalifikacje

Miejsce pracy: Szkoła Techniczna Bydgoskiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Chojnicach ul. Kościerska 10, 89-600 Chojnice.

Tel: 60*******65

Dokumenty proszę przesyłać na adres e-mail:

anna.henszke(małpa)bzdz.pl

lub

Osobiście w sekretariacie Szkoła Techniczna im. Dywizjonu 303 Bydgoskiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Chojnicach ul. Kościerska 1089-600 Chojnice

 Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00

Tel: 88*******97

Dyrektor szkoły: mgr Anna Henszke

Lokalizacja

Chojnice,

Pomorskie

Pomorskie, Chojnice
ID: 887867037