2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Wielkopolskie
  6. Szkolnictwo - Gowarzewo
Dodane 11 kwietnia 2024

Nauczyciel współorganizujący proces kształcenia

Lokalizacja

Gowarzewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Niepubliczne Przedszkole Balbinka w Gowarzewie

zatrudni

NAUCZYCIELA WSPÓŁORGANIZUJĄCEGO PROCES KSZTAŁCENIA (nauczyciela wspomagającego)

do pracy z dziećmi z orzeczeniem

Wymagania:

·       wykształcenie kierunkowe,

·       studia podyplomowe w zakresie edukacji i terapii osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu,

·       doświadczenie w pracy z dziećmi z autyzmem mile widziane,

·       pasja do pracy z dziećmi i troskliwe podejście,

·       odpowiedzialność, kreatywność.

Obowiązki:

·       wspomaganie dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego podczas codziennych zajęć dydaktyczno-wychowawczych,

·       współpraca z rodzicami, nauczycielami,

·       tworzenie niezbędnej dokumentacji.

Lokalizacja

Gowarzewo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Gowarzewo
ID: 843248464