2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Wielkopolskie
  6. Szkolnictwo - Palędzie
Dodane 09 maja 2024

Nauczyciel wspomagający/pedagog specjalny oraz wychowawcy grupy

Wynagrodzenie

5 000 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Palędzie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Przedszkole Publiczne Bajkowa Wyspa w Palędziu,  zatrudni do pracy:

Nauczyciela wspomagającego/pedagoga specjalnego

Opis Stanowiska: sprawowanie profesjonalnego wsparcia dla dzieci w wieku przedszkolnym z orzeczeniem o kształceniu specjalnym, dzieci wysoko funkcjonujące. Przeprowadzanie diagnozy funkcjonalnej, planowanie i realizacja procesu terapeutycznego; organizowanie i wspieranie dziecka w procesie kształcenia i jego funkcjonowanie w grupie; prowadzenie niezbędnej dokumentacji; utrzymywanie dobrego kontaktu z Rodzicami; realizacja działań opiekuńczych.

Publiczne Przedszkole Bajkowa Wyspa zatrudni:

  • nauczyciela wychowania przedszkolnego

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie.

    • Umowę o pracę na

    • Wymiar etatu: 1 etat 40/40

    • Możliwość realizacji awansu zawodowego.

    • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i kwalifikacji kandydata

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez OLX, na adres mailowy lub o kontakt telefoniczny. Zapraszamy do współpracy!

Lokalizacja

Palędzie,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Palędzie
ID: 916943327