2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Małopolskie
  6. Szkolnictwo - Kraków
  7. Szkolnictwo - Łagiewniki-Borek Fałęcki
Dodane 08 kwietnia 2024

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Wynagrodzenie

5 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Повна зайнятість. Досвід роботи від 1 року. Вища освіта.

Опис вакансії

Ти молода, сучасна та креативна особистість?

Тоді тобі до нас!

У зв’язку з роширенням мережі і відкриттям нового садка запрошуємо тебе прийняти участь у конкурсі на заміщення вакантної посади — Вихователь для дошкільнят в сучасний садок преміум класу «WeLoveKids».

Ми дружня та цілеспрямована команда, новатори ідей! Ми безмежно любимо дітей та створюємо щасливе дитинство. Усмішка діток- наше натхнення

• комфортні умови праці, сучасні приміщення;

• офіційне працевлаштування;

• забезпечення необхідними матеріалами;

• невелика наповненість груп;

• вчасна оплата праці;

• методичний супровід;

• супровід психолога;

• харчування: обід + кава/чай;

• можливість кар'єрного росту.

Вимоги:

• Вища освіта педагогічна освіта є перевагою;

• Любов ДО ДІТЕЙ!

• Отримання задоволення від результату своєї роботи;

• Досвід роботи з дошкільнятами;

• Уважність, доброзичливість, порядність та пунктуальність;

• Відсутність шкідливих звичок;

• Наявність медичної книжки.

Обов`язки:

• Планування та підготовка до занять за конспектами складеними відповідно до програми;

• Контроль та дотримання режимних моментів;

• Робота в групі з асистентом та вузькопрофільними педагогами за програмою закладу;

• Уміння зацікавити кожну дитину і стимулювати інтерес до знань;

• Відповідальне ставлення до роботи;

• Постійне підвищення своєї професійної майстерності;

• Комунікація з батьками.

Тебе зацікавила наша пропозиція? Приходь на співбесіду

Zatrudnienie na pełny etat. Znajomość języka ukraińskiego i języka polskiego. Staż pracy od 1 roku. Wykształcenie wyższe.

Jesteś młodą, kreatywną, pełną energii i zaangażowania osobą? Cenisz dobrą atmosferę, szacunek, rozwój i wyzwania - dołącz do nas!

W związku z rozbudową sieci i otwarciem nowego przedszkola zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji na stanowisko - Nauczyciela wychowania przedszkolnego w nowoczesnym przedszkolu klasy premium „WeLoveKids”.

Jesteśmy zgranym i miłym zespołem. Mamy pełno innowatorskich pomysłów! Bardzo kochamy dzieci i staramy sie tworzyć szczęśliwe dzieciństwo naszym podopiecznym. Naszą inspiracją są uśmiechy dzieci.

Oferujemy:

• zatrudnienie na pełny etat;

• komfortowe warunki pracy, nowoczesne i kreatywne sale;

• stabilne zatrudnienie w oparcie o umowę o pracę;

• zapewnienie niezbędnych materiałów;

• mała liczba dzieci w grupie;

• wypłaty na czas;

• wsparcie metodyczne;

• wsparcie psychologa;

• obiadki + kawa/herbata;

• możliwość rozwoju zawodowego.

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe, mile widziane wykształcenie pedagogiczne;

• Miłość Do DZIECI!

• Czerpanie satysfakcji z efektu swojej pracy;

• Doświadczenie w pracy w przedszkolu;

• Uprzejmość, uczciwość, pracowitość i punktualność;

• Brak złych nawyków;

• Posiadanie książeczki sanitarno-epidemiologicznej.

Obowiązki:

• Realizacja naszego autorskiego programu wychowania przedszkolnego zgodnie z jego założeniami;

• Kontrola i przestrzeganie zasad przedszkola;

• Praca w grupie z asystentem i nauczycielami przedmiotu;

• Umiejętność zainteresowania każdego dziecka;

• Odpowiedzialny stosunek do pracy;

• Ciągłe doskonalenie swoich umiejętności zawodowych;

• Komunikacja i współpraca z rodzicami.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zapraszamy na rozmowę!

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki
ID: 841961227