2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Zachodniopomorskie
  6. Szkolnictwo - Koszalin
Dodane 21 kwietnia 2024

Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Niepubliczne Przedszkole w Koszalinie poszukuje nauczyciela wychowania przedszkolnego.

W związku z rozwojem placówki poszukujemy nauczyciela wychowania przedszkolnego.

Wymagania:

  • kwalifikacje do nauczania w przedszkolu (wykształcenie w zakresie edukacja przedszkolna/wczesnoszkolna)

  • doświadczenie w pracy w przedszkolu mile widziane

  • umiejętność pracy w zespole

  • sumienność, kreatywność, cierpliwość i samodzielność

Obowiązki:

  • sprawowanie opieki oraz prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w grupie przedszkolnej

  • realizacja podstawy programowej wychowania przedszkolnego

  • organizacja pracy grupy, organizacja wydarzeń wewnątrz placówki oraz wycieczek

  • współpraca z rodzicami

  • prowadzenie dokumentacji przedszkolnej

Oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie

  • pracę na pełny etat

  • bogato wyposażoną sale przedszkolną w pomoce dydaktyczne

  • umowę o pracę od zaraz

  • możliwość udziału w dodatkowych studiach i szkoleniach

Zapraszamy na rozmowę

CV prosimy o przesyłanie poprzez formularz OLX.

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 871145567