2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Łódzkie
  6. Szkolnictwo - Łódź
  7. Szkolnictwo - Górna
Dodane 24 kwietnia 2024

nauczyciel wychowania przedszkolnego

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Nauczyciel wychowania przedszkolnego.

Jesteśmy małym, kameralnym przedszkolem, zatrudnimy nauczyciela wychowania przedszkolnego.

Obowiązki:

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych w obszarze podstawy programowej

  • prowadzenie jednej z grup w zakresie społecznym, kontaktu z rodzicami (ok 12 osób)

  • praca z dziećmi oparta na kreatywnym wykorzystaniu muzyki, filmów, prac plastycznych, książek i innych narzędzi/materiałów dydaktycznych,

  • uważność na wartości i cele wynikające z charakteru i formy działania przedszkola (praca w duchy RB)

  • kształtowanie relacji i współpracy w grupie opartych o idee rodzicielstwa bliskości,

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe

  • umiejętności komunikacyjne w kontaktach z dziećmi,

  • umiejętności planowania i organizacji czasu pracy,

  • zaangażowanie w pracy z dziećmi oraz nastawieniem na budowanie relacji,

  • cierpliwość, empatia, elastyczność oraz ciekawość świata.

  • otwartość na zdobywanie wiedzy i rozwój własny.

Możliwość pracy w pełnym lub częściowym wymiarze godzin.

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu - przesłania CV.

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 912799982