2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Małopolskie
  6. Szkolnictwo - Wieliczka
Dodane 06 kwietnia 2024

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wieliczka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Prywatne Przedszkole w Wieliczce zatrudni NAUCZYCIELA WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO.

Zapewniamy: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie (stawka 4500-5500zł netto).

Oczekiwania: wykształcenie wyższe kierunkowe, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole, ciepły i serdeczny stosunek do dzieci, kreatywność i zaangażowanie

Obowiązki: prowadzenie zajęć dydaktycznych i wychowawczych w grupie przedszkolnej, opieka nad dziećmi, współpraca z nauczycielami i innymi pracownikami przedszkola, współpraca z rodzicami.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza OLX.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie klauzuli: "

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Lokalizacja

Wieliczka,

Małopolskie

Małopolskie, Wieliczka
ID: 909889892