2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Śląskie
  6. Szkolnictwo - Katowice
  7. Szkolnictwo - Śródmieście
Dodane 26 kwietnia 2024

Nauczyciel wychowania przedszkolnego - oferta pracy

Wynagrodzenie

4 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Realizowanie programu nauczania zgodnie z Podstawą Programową Wychowania Przedszkolnego oraz przy użyciu nowoczesnych metod pracy

Dbanie o bezpieczeństwo dzieci

Dbanie o relacje z rodzicami

Organizacja przedsięwzięć przedszkolnych i udział w nich

Organizacja wydarzeń, imprez okolicznościowych

Partnerska współpraca z zespołem

 Mile widziane doświadczenie

WYMAGANIA:

Wykształcenie wyższe kierunkowe (wychowanie przedszkolne, wychowanie wczesnoszkolne, studia podyplomowe pedagogika przedszkolna)

Udział w szkoleniach

Zaangażowanie do pracy z dziećmi

Kreatywność, innowacyjne pomysły

Cierpliwość, rozumienie potrzeb dziecka

inne kwalifikacje do pracy z dziećmi mile widziane

OFERUJEMY:

stabilne zatrudnienie w oparciu umowy o pracę

realizujemy staż na stopnie awansu zawodowego

wynagrodzenie zgodne z zasadami karty nauczyciela

dostęp do pomocy i materiałów dydaktycznych

dofinansowanie do szkoleń zewnętrznych

nowoczesne metody i narzędzia pracy

praca w dobrej lokalizacji centrum Katowic

O PRZEDSZKOLU:

Przedszkole Niepubliczne „Pałacyk” o profilu artystyczno-językowym to nowoczesna placówka w Katowicach z bogatą ofertą zajęć specjalistycznych (tj. plastyka, rytmika, gimnastyka ogólnorozwojowa, język angielski, język francuski).

Poszukujemy kreatywnej, sympatycznej nauczycielki, która kocha pracę z dziećmi i każdego dnia będzie wzbogacać wiedzę najmłodszych poprzez innowacyjne prowadzenie zajęć.

KONTAKT:

Aleksandra Glaba – Dyrektor

Śląskie

Śląskie, Katowice, Śródmieście
ID: 914686088