2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Wielkopolskie
  6. Szkolnictwo - Poznań
  7. Szkolnictwo - Winogrady
Dodane 09 maja 2024

Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego - Poznań

Lokalizacja

Poznań, Winogrady

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

KOGUT to działająca od ponad 10 lat sieć aktywnych przedszkoli i żłobków niepublicznych, posiadająca swoje placówki w wielu polskich miastach, w tym w Poznaniu. Dobra renoma oraz zaufanie jakim obdarzają nas Rodzice, pozwala nam na tworzenie nowych obiektów. Aktualnie do nowo otwieranego integracyjnego przedszkola z basenem, poszukujemy osób na stanowisko:

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

Miejsce pracy: Poznań, ul. Hawelańska 25.

Zatrudnienie od 1.09.2024r.

 Atuty naszego przedszkola

  • zabawa i nauka pływania w przedszkolnym basenie, dostosowanym do wieku dzieci;

  • nauka języka angielskiego oraz na życzenie rodziców nauka dodatkowego języka do wyboru (hiszpański lub niemiecki);

  • pedagogika zabawy, zajęcia muzyczne, teatralne, sportowe; zabawy z szachami,

  • sensoplastyka i ekoplastyka;

  • dogoterapia;

  • wsparcie logopedy i psychologa;

  • wsparcie w rozwoju dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych, np. poprzez prowadzone przez specjalistów zajęcia z integracji sensorycznej, zajęcia rewalidacyjne, zajęcia rehabilitacyjne w przedszkolnym basenie;

 Twój zakres obowiązków

  • sprawowanie profesjonalnej opieki wychowawczo-edukacyjnej nad dziećmi;

  • planowanie i prowadzenie zajęć stymulujących rozwój dzieci zgodnie z podstawą programową;

  • prowadzenie dokumentacji grupy przedszkolnej;

  • utrzymywanie dobrego kontaktu z Rodzicami;

 Nasze oczekiwania

  • wykształcenie pedagogiczne przygotowujące do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym lub studia na ostatnim roku takich kierunków;

  • dokumentowane doświadczenie w pracy z dziećmi w przedszkolu;

  • empatia i odpowiedzialność, wrażliwość na problemy dzieci;

  • umiejętność współpracy w zespole i z Rodzicami;

  • kreatywność i pomysłowość w przygotowywaniu zajęć i zabaw;

  • otwartość na samodoskonalenie i innowacyjne metody pracy;

  • umiejętności muzyczne, plastyczne, ruchowe lub językowe będą dodatkowym atutem.

 To oferujemy

  • ponadprzeciętne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i posiadanych kompetencji.

  • pracę w stałych i małych grupach dzieci (do 16 przedszkolaków w grupie);

  • stabilne zatrudnienie na pełen etat, w oparciu o umowę o pracę;

  • pracę 8 godzin od poniedziałku do piątku;

  • codzienne wsparcie ze strony Nauczyciela Wspomagającego lub Asystenta Nauczyciela;

  • prestiż i komfort pracy w nowoczesnym, profesjonalnie wyposażonym przedszkolu, dysponującym własnym basenem;

  • budżet na pomoce dydaktyczne;

  • przyjazną atmosferę z nastawieniem na dobro dziecka;

  • udział w szkoleniach i warsztatach;

  • możliwość awansu zawodowego nauczyciela;

  • preferencyjne ceny za opiekę w placówce dla dzieci pracowników;

 Jesteś zainteresowana/y? – wyślij CV za pośrednictwem przycisku APLIKUJ.

Chcesz dowiedzieć się więcej? – odwiedź naszą stronę www.przedszkolekogut.pl , zadzwoń lub napisz.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Winogrady
ID: 893077829