2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Wielkopolskie
  6. Szkolnictwo - Poznań
  7. Szkolnictwo - Winogrady
Dodane 17 kwietnia 2024

Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego - Poznań Sołacz

Lokalizacja

Poznań, Winogrady

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

KOGUT to działająca od ponad 10 lat sieć aktywnych przedszkoli i żłobków niepublicznych, posiadająca swoje placówki w wielu polskich miastach, w tym w Poznaniu. Aktualnie do przedszkola z grupami integracyjnymi poszukujemy osób na stanowisko:

 NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

Miejsce pracy: Poznań Sołacz, ul Mazowiecka 26.

 Twój zakres obowiązków

  • sprawowanie opieki wychowawczo-edukacyjnej nad dziećmi w wieku przedszkolnym;

  • planowanie i prowadzenie zajęć stymulujących rozwój dzieci;

  • prowadzenie dokumentacji grupy przedszkolnej;

  • utrzymywanie dobrego kontaktu z Rodzicami;

  • realizacja działań opiekuńczych.

 Nasze oczekiwania

  • wykształcenie pedagogiczne przygotowujące do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym lub studia na ostatnim roku takich kierunków;

  • empatia i odpowiedzialność, wrażliwość na problemy dzieci;

  • kreatywność i pomysłowość w przygotowywaniu zajęć i zabaw;

  • otwartość na samodoskonalenie i innowacyjne metody pracy;

  • posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć jej wyrobienia;

 To oferujemy

  • pracę w małych grupach dzieci;

  • pracę 8 godzin od poniedziałku do piątku;

  • codzienne wsparcie ze strony asystenta nauczyciela/nauczyciela wspomagającego

  • budżet na pomoce dydaktyczne;

  • przyjazną atmosferę z nastawieniem na dobro dziecka;

  • udział w szkoleniach i warsztatach;

  • możliwość zdobycia awansu zawodowego;

  • preferencyjne ceny za opiekę w placówce dla dzieci pracowników;

  • stabilne zatrudnienie na pełen etat, w oparciu o umowę o pracę;

  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i posiadanych kompetencji.

    Jesteś zainteresowana/y? – wyślij CV za pośrednictwem przycisku APLIKUJ.

Chcesz dowiedzieć się więcej? – odwiedź naszą stronę www.przedszkolekogut.pl , zadzwoń lub napisz.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Winogrady
ID: 877910908