2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Pomorskie
  6. Szkolnictwo - Gdańsk
  7. Szkolnictwo - Wrzeszcz
Dodane 03 kwietnia 2024

Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego - Przedszkole ARTISTIC

Lokalizacja

Gdańsk, Wrzeszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy nauczyciela wychowania przedszkolnego do pracy w renomowanym przedszkolu artystycznym w Gdańsku. Jako Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego będziesz odpowiedzialny za tworzenie inspirujących zajęć oraz wspieranie rozwoju dzieci w wieku przedszkolnym. Będziesz pełnił/a istotną rolę w budowaniu przyjaznej i twórczej atmosfery w naszej placówce.

Obowiązki:

  • Prowadzenie zajęć zgodnych z programem nauczania i potrzebami rozwojowymi dzieci.

  • Tworzenie atmosfery zaufania i wsparcia, sprzyjającej rozwojowi każdego dziecka.

  • Współpraca z rodzicami w celu monitorowania postępów i dostosowywania programu nauczania.

  • Aktywne uczestnictwo w życiu przedszkola, w tym w organizacji wydarzeń i imprez edukacyjnych.

  • Prowadzenie dokumentacji nauczania zgodnie z obowiązującymi przepisami.

  • Realizacja założeń statutu przedszkola.

    Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie pedagogiczne (edukacja wczesnoszkolna).

  • Doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym.

  • Kreatywność, zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole.

  • Komunikatywność i umiejętność budowania relacji z dziećmi i dorosłymi.

  • Pasja do pracy z najmłodszymi i chęć ciągłego rozwoju zawodowego.

Oferujemy: Stabilne zatrudnienie w renomowanej placówce edukacyjnej. Możliwość realizacji własnych pomysłów i kreatywności w pracy z dziećmi. Wsparcie ze strony doświadczonego zespołu i możliwość ciągłego rozwoju zawodowego. Przyjazną atmosferę pracy.

Jeśli jesteś gotowy/a podjąć wyzwanie i współtworzyć niezapomniane chwile w życiu naszych przedszkolaków, prześlij swoje CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Wrzeszcz
ID: 909214650