2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Dolnośląskie
  6. Szkolnictwo - Wrocław
  7. Szkolnictwo - Psie Pole
Dodane 26 kwietnia 2024

Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego/Studenci 4-5 rok Studiów

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego

MIEJSCE PRACY: WROCŁAW – PSIE POLE, UL. POLESKA 33A

Publiczne Przedszkole Planeta Dzieci przy ul. Poleskiej we Wrocławiu zatrudni nauczyciela lub osobę w trakcie pozyskiwania kwalifikacji.

Opis stanowiska:

  • codzienna opieka nad dziećmi oraz czuwanie nad ich bezpieczeństwem,

  • prowadzenie zajęć edukacyjno – wychowawczych zgodnych z podstawą programową,

  • prowadzenie dokumentacji nauczyciela;

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe lub w trakcie kwalifikacji,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,

  • kreatywne podejście do działań edukacyjno-wychowawczych,

  • chęć dalszego rozwoju,

  • samodzielność i zaangażowanie,

  • cierpliwość oraz zamiłowanie do pracy z dziećmi,

  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne;

Oferujemy:

  • 7 godzinny czas pracy, stabilną pracę w młodym zespole,możliwość realizacji awansu zawodowego nauczyciela

  • atrakcyjne wynagrodzenie w tym premie roczne i kwartalne

  • bonus na start 1 500 zł brutto,

  • 1000 zł brutto za polecenie Pracownika,

  • finansowe dodatki motywacyjne,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • atrakcyjny pakiet szkoleń sfinansowany przez Przedszkole;

Osoby zainteresowane, spełniające powyższe kryteria prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e- mail podany w ogłoszeniu.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 670627840