2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Lubelskie
  6. Szkolnictwo - Świdnik
Dodane 11 kwietnia 2024

Nauczyciel wychowania przedszkolnego Świdnik/ Praktykant

Lokalizacja

Świdnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Opis

Zapraszamy do naszego zespołu:

  • Jeśli posiadasz wykształcenie wyższe z zakresu pedagogiki przedszkolnej

  • jeśli jesteś zainteresowana realnym rozwojem w pracy edukacyjnej i terapeutycznej

  • Jeśli lubisz spędzać czas wśród dzieci

  • Jeśli rozwijanie kompetencji dzieci sprawia ci satysfakcję

  • jeśli jesteś osobą lojalną, pozytywną i elastyczną

Szukamy osoby:

  • odpowiedzialnej, z zaświadczeniem o niekaralności z KRK;

  • zaangażowanej, pełnej pasji i kreatywnie myślącej;

  • otwartej na współpracę, dzielącej się swoimi pomysłami;

  • empatycznej, troskliwej i rozumiejącej potrzeby dzieci;

  • chętnej do współtworzenia środowiska przyjaznego rozwojowi dzieci;

  • dyspozycyjnej

  • mile widziane: doświadczenie oraz posiadanie książeczki sanit.- epidem., a także dodatkowe uprawnienia do pracy z dziećmi z orzeczonymi, z kształceniem specjalnym i wczesnym wspomaganiem rozwoju

Twoje obowiązki:

  • organizowanie zabaw i czuwanie nad bezpieczeństwem dzieci;

  • współprowadzenie zajęć i dokumentacji pedagogicznej;

  • współpraca z rodzicami i specjalistami;

  • przygotowywanie dzieci do występów artystycznych i tworzenie dekoracji

Dajemy Ci:

  • pracę w dobrze wyposażonej placówce, możliwość korzystania z bogatego wyposażenia- gimnastycznego, do integracji sensorycznej, i zaplecza plastycznego;

  • szanse rozwoju – awanse zawodowe, szkolenia i dofinansowania;

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • stałe wynagrodzenie plus atrakcyjny system premiowy oraz dodatki za lata pracy;

  • wsparcie na każdym etapie pracy oraz pomoc w grupie;

  • ciepłe posiłki w ciągu dnia.

Informujemy, iż w naszej placówce istnieje możliwość odbycia praktyk studenckich (pedagogika przedszkolna, wszesnoszkolna).

Zapraszamy do wysłania swojego CV.

Uprzejmie informujemy, że będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Świdnik,

Lubelskie

Lubelskie, Świdnik
ID: 911056227