2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Pomorskie
  6. Szkolnictwo - Gdynia
  7. Szkolnictwo - Wzgórze Świętego Maksymiliana
Dodane 28 kwietnia 2024

Nauczyciel wychowania przedszkolnego w Gdyni

Wynagrodzenie

5 500 - 6 850 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdynia, Wzgórze Świętego Maksymiliana

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Jeżeli jesteś osobą odpowiedzialna, samodzielną, zarażasz pozytywna energią i jesteś gotowa na wyzwania, cierpliwa w podejściu do dzieci, rodziców i właścicieli :) posiadasz wykształcenie kierunkowe to zapraszamy Ciebie do udziału w rekrutacji na stanowisko Nauczyciela Wychowania Przedszkolnego w naszym przedszkolu.

Tworząc to miejsce kierujemy się budowaniem relacji opartych na szacunku, radości i akceptacji, dbaniem o nasze dzieci, staramy się rozumieć przyczyny ich zachowania, współpracujemy a nie kontrolujemy-  „pomagamy im zrobić samemu”. Dążymy do spokojnej i konstruktywnej komunikacji, szanujemy prywatność i komfort każdego dziecka, dbając o jego dobrostan emocjonalny i fizyczny. Nie zgadzamy się krzyk ani przekraczanie granic dziecka.

Co oferujemy?

  • Pracę w nowoczesnym przedszkolu, gdzie razem, od podstaw tworzymy miejsce wyjątkowe dla dzieci w wieku przedszkolnym

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie

  • preferencyjne warunki pobytu w przedszkolu dla dzieci pracownika

  • przyjemną, pełną empatii atmosferę

  • posiłki, kartę multisport.

Wyjątkowe umiejętności, inne specjalności i studia podyplomowe będą dodatkowym atutem. Szukamy nauczyciela na stałe, do długiej współpracy.

Podstawowe obowiązki i zadania nauczyciela w naszym przedszkolu:

  • Planowanie oraz organizowanie zajęć według harmonogramu przedszkola

  • znajomość i realizowanie podstawy programowej MEN

  • sprawowanie profesjonalnej opieki wychowawczo-edukacyjnej nad dziećmi w wieku przedszkolnym

  • dbanie o właściwy i kompetentny kontakt z rodzicami i współpraca z nimi

  • realizowanie zaleceń przełożonych w ramach działań wychowawczych i opiekuńczych

  • pomoc dzieciom przy czynnościach higienicznych i pielęgnacyjnych

  • umiejętne i systematyczne prowadzenie dokumentacji przedszkolnej (dziennik zajęć, plany miesięczne i inne)

  • angażowanie się w życie przedszkola i kreatywne podejście do nauczania

Szukamy nauczyciela, który w pracy z dziećmi znajduje radość, pasję i satysfakcję

Jeżeli odpowiada Ci takie podejście i wartości to prześlij nam swoje CV. Jeśli posiadasz wykształcenie pedagogiczne, ale nie masz doświadczenia w pracy w przedszkolu również wyślij swoje CV. Rozpatrzymy każdą kandydaturę.

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Wzgórze Świętego Maksymiliana
ID: 913351384