2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Małopolskie
  6. Szkolnictwo - Gorlice
Dodane 15 kwietnia 2024

Nauczyciel - z wykształceniem oraz pomoc nauczyciela z doświadczenie m

Lokalizacja

Gorlice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Niepubliczne Przedszkole "ELFIK" w Gorlicach z oddziałami przy ulicy Sienkiewicza, Kosciuszki i Krasińskiego zatrudni osobę na stanowisko:

& POMOCY NAUCZYCIELA (doświadczenie w pracy z dziećmi)

& Nauczyciela Wychowania Przedszkolnego ( tylko osoby posiadające wykształcenie)

Wymagania: - wykształcenie pedagogiczne: edukacja przedszkolna lub wczesnoszkolna - doświadczenie pracy z dziećmi na stanowisku nauczyciela (mile widziane) - umiejętności pracy w zespole - kreatywność.

Opis stanowiska: - prowadzenie zajęć zgodnie z podstawą programową - przygotowywanie planów pracy i scenariuszy zajęć i imprez okolicznościowych - opieka nad dziećmi - realizowanie zadań statutowych oraz dbanie o rozwój i podnoszenie jakości pracy przedszkola - współpraca z rodzicami

Jeśli jesteś osobą , energiczną i pełną pomysłów, dla której praca z dziećmi to czysta radość i przyjemność, to szukamy właśnie Ciebie.

Proszę o przesyłanie CV na adres podany w formularzu lub proszę przynieść do placówki (ul.Sienkiewicza 7, Gorlice).

Lokalizacja

Gorlice,

Małopolskie

Małopolskie, Gorlice
ID: 689549921