2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Mazowieckie
  6. Szkolnictwo - Warszawa
  7. Szkolnictwo - Praga-Południe
Dodane 24 kwietnia 2024

Nauczycielka w przedszkolu (praca od zaraz)

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Przedszkole niepubliczne zatrudni nauczycielkę wychowania przedszkolnego do grupy 4 latków. Oczekujemy:

  • Pogodnego usposobienia, odpowiedzialności i zaangażowania,

  • Cierpliwości i akceptacji potrzeb dzieci,

  • Doświadczenia w pracy z dziećmi,

  • Kreatywności i pomysłowości,

  • Umiejętności pracy zespołowej,

  • Wykształcenia kierunkowego

Zapewniamy:

  • Praca w młodym zespole, w kameralnych grupach

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji,

  • Możliwość awansu zawodowego,

  • Uczestnictwo w szkoleniach oraz dofinansowanie do szkoleń,

  • Wsparcie metodyczne, wsparcie psychologa i logopedy,

  • Budżet do wykorzystania do pracy z dziećmi,

Zakres obowiązków:

  • Opieka nad dziećmi w wieku przedszkolnym,

  • Realizacja założeń dydaktycznych,

  • Tworzenie planów pracy, scenariuszy zajęć i imprez okolicznościowych,

  • Współpraca z zespołem i rodzicami.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz kilka słów o sobie.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 910558278