2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pozostałe w Zdrowie
  5. Pozostałe w Zdrowie - Kujawsko-pomorskie
  6. Pozostałe w Zdrowie - Toruń
Dodane 22 kwietnia 2024

NAVITA Toruń zatrudni Logopedę

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zakres obowiązków

Zainteresowana współpracą osoba będzie odpowiedzialna za proces neurologopedyczny dzieci, młodzieży i osób dorosłych, także z orzeczeniami i opiniami. Zależy nam na osobach kochających pracę z pacjentem tym małym i większym i czerpiących prawdziwą przyjemność z pracy z nimi.

W NAVITA Rehabilitacja przywiązujemy dużą wagę do przyjaznej i ciepłej atmosfery, sprzyjającej rozwojowi naszych pacjentów. Dlatego, jeśli pomoc w zakresie poprawy zdrowia i uśmiech jest dla Ciebie najwyższą wartością, wyślij nam swoje CV!

Wymagania:

• ukończone studia kierunkowe w zakresie logopedii;

• min. roczne doświadczenie w pracy z pacjentami;

• umiejętność samodzielnej pracy z pacjentem;

• otwartość na zdobywanie i rozwój nowych umiejętności – stawiamy na ciągły rozwój całego zespołu;

• emocjonalne zaangażowanie w pracy z pacjentem;

• profesjonalizm, dokładność i uczciwość;

• wysoka kultura osobista;

• umiejętność pracy w zespole;

• chęć rozwoju naukowego;

• mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi;

  • aktywne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

• umowę o pracę na cały etat;

• elastyczny grafik pracy od poniedziałku do piątku;

• pracę w młodym, dynamicznym zespole; • możliwość indywidualnego rozwoju zawodowego;

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 666551922