2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Śląskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Racibórz
Dodane 30 kwietnia 2024

Nestfoam / Projektant

Lokalizacja

Racibórz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

NESTFOAM spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Raciborzu, specjalizująca się w obszarze izolacji akustycznych i termicznych dla zastosowań przemysłowych i technicznych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Projektant

Miejsce pracy: Racibórz

Praca w biurze, jedna zmiana, umowa o pracę na i po okresie próbnym.

Główne zadania:

  • projektowanie nowych wyrobów i wprowadzanie zmian projektowych w już istniejących wyrobach;
  • tworzenie rysunków, modeli 3D i dokumentacji technicznej, renderowanie;
  • realizacja zadań zgodnie z jakością i terminowością;
  • komunikacja z innymi obszarami firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, artystyczne;
  • mile widziany architekt lub projektant wyrobów użytkowych z doświadczeniem na podobnym stanowisku;
  • znajomości rysunku technicznego oraz oprogramowania SOLIDWORKS, AUTOCAD, ARCHICAD;
  • znajomość zagadnień z obszaru projektowania przedmiotów użytkowych;
  • rozwinięty zmysł estetyczny;
  • atutem będą osiągnięcia w konkursach artystycznych.

Oferujemy:

  • ambitne wyzwania, realizacja zaawansowanych i innowacyjnych projektów;
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełen etat lub B2B
  • premia uzależnione od zaangażowania w powierzone projekty;
  • duża samodzielność w działaniu, przy wsparciu zespołu;
  • przyjazna atmosfera, praca w młodym zespole;
  • niezbędne narzędzia do pracy.

Aplikacje prosimy przesyłać przez portal OLX.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Racibórz,

Śląskie

Śląskie, Racibórz
ID: 710896841