2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Mazowieckie
  6. Marketing - Warszawa
  7. Marketing - Żoliborz
Dodane 14 maja 2024

New Business Developer

Lokalizacja

Warszawa, Żoliborz

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Jesteśmy firmą specjalizującą się w branży systemów ERP, świadczącą kompleksowe rozwiązania dla klientów z różnych sektorów. Poszukujemy ambitnej osoby na stanowisko New Business Developer, która będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych klientów i rozwijanie relacji biznesowych w obszarze systemów ERP

Obowiązki:

  • Aktywne poszukiwanie potencjalnych klientów

  • Współpraca z zespołem sprzedaży i marketingu przy określaniu strategii rozwoju sprzedaży

  • Proaktywne podejście

Wymagania/pożądane, ale nie wymagane:

  • Budowanie i utrzymywanie relacji

  • Przygotowywanie ofert i prezentacji

 Co od nas?

  • Atrakcyjny system wynagradzania oparty na prowizji oraz benefity dodatkowe.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy.

  • Dynamiczną i przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów.

  • Szkolenia oraz wsparcie w procesie adaptacji do nowego stanowiska.

Jeśli jesteś ambitną osobą z pasją do sprzedaży i chcesz rozwijać się w branży systemów ERP, dołącz do naszego zespołu! Wyślij swoje CV oraz list motywacyjny wraz z tytułem "Aplikacja na stanowisko New Business Developer".

Administratorem danych osobowych kandydatów do pracy jest Todis Consulting Group Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-529), ul. Kaniowska 100. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Przysługujące prawa: dostępu do danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych, sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego. Chęć skorzystania z przysługujących praw można zgłaszać na adres siedziby Todis Consulting - ul. Kaniowska 100, 01-529 Warszawa

Więcej informacji dot. przetwarzania danych można uzyskać na stronie www.todis.pl/kariera lub klikając w link: REKRUTACJE

Wysłanie dokumentów aplikacyjne jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych w celach bieżącej rekrutacji. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Żoliborz
ID: 916670641