2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad dziećmi
  5. Opieka nad dziećmi - Wielkopolskie
  6. Opieka nad dziećmi - Poznań
  7. Opieka nad dziećmi - Chartowo
Dodane 26 kwietnia 2024

Niania do 4 latka

Wynagrodzenie

25 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Poznań, Chartowo

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukuję Niani do opieki w godzinach popołudniowych i w weekendy nad dzieckiem 4 letnim . W godzinach od 15.00-20.00 . Odbieranie dziecka z przedszkola więc konieczność posiadania prawo jazdy . Stawka godzinowa 25-30zł/h Miejsce Poznań Pokrzywno tel 57*******55

Obowiązki:

  • Opieka nad dzieckiem 4 letnim

  • Przygotowywanie i podawanie posiłków

  • Zabawy edukacyjne i kreatywne spędzanie czasu z dzieckiem

  • Spacer z dzieckiem

  • Usypianie dziecka i czytanie książeczek

  • Odbieranie dziecka z przedszkola

  • Opieka nad dzieckiem w sytuacjach wyjątkowych (np. w czasie choroby)

Wymagania:

  • Doświadczenie w opiece nad dziećmi

  • Dyspozycyjność (podawana na bieżąco, w określonych godzinach lub dniach)

  • Brak nałogów

  • Odpowiedzialność i troskliwość

  • Kreatywność i umiejętność organizowania czasu

  • Zdolność do pracy na stałe lub dorywczo

  • Prawo jazdy

  • Elastyczność w ustalaniu ilości godzin i dni pracy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Chartowo
ID: 911346199