2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad dziećmi
  5. Opieka nad dziećmi - Dolnośląskie
  6. Opieka nad dziećmi - Kudowa-Zdrój
Dodane 13 maja 2024

Niania do rocznika 3h dziennie, kreatywna, radosna i troskliwa.

Wynagrodzenie

30 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kudowa-Zdrój

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukam niani ciepłej, serdecznej, która będzie się troskliwie i z wielką cierpliwością zajmować maluchem, jest trochę noszenia na rękach, a niedługo pilnowania początkującego w chodzeniu bobasa. Praca będzie polegała na opiece głównie nad niemowlakiem (12 miesięcy), okazjonalnie będzie też trzeba zająć drugim dzieckiem 5 latkiem, jak np. będzie chory i nie pójdzie do przedszkola, ale normalnie nie ma go do 14 w domu, a godziny pracy będą mniej więcej od 10 do 13.

Raczej nie będzie sytuacji, że trzeba będzie zostać samemu z dwójką dzieci, chyba że w awaryjnych sytuacjach.

Zakres obowiązków:

Praca będzie polegała na kilku godzinnej opiece nad niemowlakiem kiedy ja będę w pracy (maksymalnie 3h później może 4h dziennie). Jeśli będzie chęć ze strony niani na wydłużenie godzin pracy to po moim powrocie z pracy może pomóc mi w sprzątaniu. Szczegóły są do dogadania i jestem bardzo elastyczna na preferencje niani co do zakresu obowiązków domowych.

Stawka godzinowa zależna jest od tego jakie jest doświadczenie niani i jaki zakres obowiązków będzie chciała wziąć na siebie. Mniej więcej kwota będzie oscylować ok.29zł netto/h

Proszę o kontakt SMS lub telefon.

MOŻLIWY TRANSPORT: z Kłodzka, Radkowa, Ścinawki Średniej

Lokalizacja

Kudowa-Zdrój,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Kudowa-Zdrój
ID: 895688944