2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Podkarpackie
  5. Budowa / remonty - Rzeszów
Dodane 15 kwietnia 2024

Niemcy__Cieśla szalunkowy__Budowa stanów surowych

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Interesuje cię bezpieczny wyjazd w 100% ? Firma wypłacalna w 100% ?

Tak to właśnie u nas. Firma z Podkarpacia dokładnie z Rzeszowa świadcząca usługi w Niemczech stale od 1994 zatrudni do pracy Cieśle Szalunkowy.

Opinia o nas? Przede wszystkim uczciwa firma, ciesząca się bardzo dobrą opinia.

PRACA MOŻLIWA OD 17.04.2024

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie prac cieśielskich

Wymagamy:

  • doświadczenie

  • Wiek - 25- 45 lat

  • Miejsca zamieszkania PODKARPACIE - przyjazd do biura w Rzeszowie

Obszar pracy:

  • Stuttgart i okolice

Stawka:

  • 10 - 13 euro na rękę ( Netto ) + zwrot podatku i SokaBau ( Urlop wypoczynkowy ) około 4000 euro za rok.

  • Możliwość pobierania zaliczek tygodniowo

  • Płatność do 15 każdego miesiąca

Zakwaterowanie:

  • Darmowe zakwaterowanie w pokojach 2/3 osobowych - warunki bardzo dobre

  • Przejazd z miejsca zakwaterowania na budowę darmowy, busami firmowymi

Ilość godzin:

  • Praca od poniedziałku do piątku 9 godzin / soboty 4,5 godziny

Umowa:

  • Umowa o pracę na pełny etat - Polska:

  • Interesuje nas tylko wieloletnia współpraca

Zjazdy:

  • elastyczne, dopasowane do potrzeb pracownika średnio co 4/5 tygodni

KONTAKT TYLKO TELEFONICZNY. NIE ODPISUJEMY NA MAILE/SMS I NA OLX !!i

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 910987208