2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Opolskie
  5. Praca za granicą - Opole
Dodane 24 kwietnia 2024

Niemcy!Lakiernik od zaraz!Lakierowanie pociągów!Super stawki + diety!

Wynagrodzenie

15 500 - 16 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaRekrutacja online

Jesteśmy niemiecką firmą. Działamy na niemieckim rynku pracy od ponad 30 lat. Nasza gwarancja to stała niemiecka umowa o pracę, dobre zarobki i godne warunki pracy i mieszkania w Niemczech.

Obecnie szukamy lakierników na kontrakt długoterminowy

Miejsce pracy: Halberstadt

Start: od zaraz!

Opis stanowiska:

- ogólne prace powierzchniowe

- prace gruntujące jak np. szpachlowanie

- prace lakiernicze wzkończeniowe oraz poprawki po robocie lakierniczym

- kontrola optyczna powierzchni, wyglądu koloru, w razie potrzeby obróbka końcowa

- praca na jedną lub dwie zmiany od pn.-pt. lub tylko na nocną zmianę + 25% dodatku do każdej godziny

Wymagania:

- wykształcenie zawodowe jako lakiernik lub doświadczenie na podobnym stanowisku

- ważne- umiejętność obróbki powierzchni do lakierowania

- podstawowa znajomość języka niemieckiego

- auto i prawo jazdy na wyjazd

Oferujemy:

- stałe zatrudnienie, na pełen etat w oparciu o niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony

- atrakcyjne wynagrodzenie 15,06€ brutto/godz. + bonus w wys. 100€ za przyjazd w wyznaczonym terminie + diety 50€/dzień netto minus zakwaterowanie w cenie 15-18€/os. na dobę

- zakwaterowanie organizowane jest w pelni przez pracodawcę

- premie świąteczne i urlopowe

- możliwość pobierania zaliczek

- 25 dni płatnego urlopu w pierwszym roku pracy

- ubrania robocze i niezbędne narzędzia

- pełne, niemieckie ubezpieczenie socjalne i zdrowotne

- wsparcie polskojęzycznego koordynatora podczas wyjazdu

Zainteresowanych pracą prosimy o kontakt telefoniczny od pn. - pt. w godzinach 8:00- 16:00 i wyslanie CV poprzez OLX

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 914187650