2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Zachodniopomorskie
  5. Praca za granicą - Szczecin
  6. Praca za granicą - Bukowo
Vertrapol
Dodane 17 maja 2024

Niemcy - Order Picker - okolice Dortmundu - od zaraz

Lokalizacja

Szczecin, Bukowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Komisjoner/Magazynier - okolice Dortmundu (Hamm)- zarobki 13,50Euro brutto + dodatki za wyrabianie norm (Realne zarobki między 15 a 16,00 Euro brutto)

Kompletacja zamówień na magazynie spożywczym - dział - produkty suche

praca na trzy zmiany

Start pracy - maj 2024

Zakres obowiązków:

praca w systemie słuchawkowym

przygotowanie towaru do wysyłki na palety(tzw. kompletacja/ komisjonowanie

zbieranie zamówień

inne prace magazynowe

oferta jest kierowana głównie dla mężczyzn

Wymagania:

mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

własny samochód

 Oferujemy:

zatrudnienie na umowie o pracę

zapewnione zakwaterowanie

dodatki za dojazdy do pracy, dodatki do mieszkania, dodatki za pracę w porze nocnej

Więcej informacji pod nr tel. 51*******15, 51*******74

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Bukowo
ID: 917345339