2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Opolskie
  5. Praca za granicą - Opole
Dodane 23 kwietnia 2024

Niemcy! Produkcja okien i drzwi bez doświadczenia! Blisko granicy!

Wynagrodzenie

14 000 - 15 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja online

Jesteśmy niemiecką firmą działąjcą na rynku od ponad 30 lat. Gwarantujemy stałą niemiecką umowę o pracę, godne zarobki oraz godne warunki pracy.

Opis stanowiska: produkcja w miejscowosci Langenwetzendorf (Fabryka okien,drzwi)

  • montaż skrzydeł okiennych

  • szklenie i silikonowanie

  • ogolne prace produkcyjne oraz magazynowe

  • praca 2 zmianowa

Wymagania:

  • nie wymagane jest doświadczenie w podobnych pracach tylko gotowość do pracy od zaraz w systemie 2- zmianowym

  • podstawowa znajomość języka niemieckiego

  • umiejetność samodzielnej pracy

  • staranność oraz sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • mile widziane prawo jazdy kat. B. i własny samochód na wyjazd

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony

  • atrakcyjne wynagrodzenie 13,50€/h Brutto oraz 32€/dzien diety Netto !

  • pomagamy w zorganizowaniu zakwaterowania (platnosc po stronie pracownika ok. 16€/dobe) !!

  • bonusowe wynagrodzenie na święta i urlop

  • opłacenie składek emerytalnych ubezpieczenie zdrowotne dla pracownika i członków rodziny

  • opieka polskojęzyczna przez cały okres zatrudnienia

Prosimy o kontakt telefoniczny od pn.-pt. w godzinach 8:00- 17:00 pod numerem telefonu: 004917615454081

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 812193669